Pyrgos

Projeler Description

İki Foça arasında denize sıfır konumda, hayata geçireceğimiz PYRGOS (Kule Evleri) projemizin inşaat ruhsatı başvurusunu 06 Ekim 2022 tarihinde Foça Belediyesi’nde gerçekleştirdik.

Yaklaşık 40 dönümlük bir arazide yapılacak projemizde 1+1,2+1 ve 3+1 teraslı ya da bahçeli olacak şekilde tek kat, dubleks ve tripleks modelinde farklı tiplerde toplam 130 konut yer almaktadır.

Projemizin bazı önemli olanaklarından bahsetmek gerekirse; birisi sonsuzluk olmak üzere 2 havuz, alt geçit ile sahile direkt ve güvenli erişim, Beach Club, Cafe&Bar, Restaurant, Spor Salonu, Spa&Hamam, Sauna, çocuk oyun alanları, çevre dostu tasarım, ortak çalışma ve toplanma mekanları, restore edilecek antik kule evi ve konutlarda kış ayları için ısı ve kalorifer sistemini sayabiliriz.

Kısa bir süre için gerek sosyal medyada gerekse şirketimiz web sitesi www.cihaninsaat.org ’de tanıtımlara başlanacaktır.

Kurumlarla yaptığımız görüşmeler sonucu Aralık ayı içinde temeli atabileceğiz. Bu nedenle de hafriyat ve alt yapı faaliyetleri bir ay içinde başlayacaktır.

Projemizin başlangıç ve teslim tarihleri yönetim kurulu kararı ile; Aralık 2022- Aralık 2024 olarak belirlenmiştir.

Resmi proje lansmanı için tarih ise 1 Nisan 2023’tür.

Gerek mevcut portföyümüzün gerekse de bölge de projemize olan ilgiden dolayı yeni portföy talepleri bizi mutlu etmiştir.

Dolayısı ile yönetim olarak belirlediğimiz resmi lansman öncesi, Cihan inşaat olarak “Güvenli Değerler İnşa Eder” sloganımızla yolumuza devam ettiğimiz PYRGOS projesi KAPALI satış kararını siz değerli ilgililerle paylaşmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz.

Projemizin, şirket portföyümüzü daha da geniş çevrelere ulaştıracağına olan inancımız gereği, Ekim ayı güncel maliyet rakamları doğrultusunda mevcut portföyümüzün gerekse de bölge de projemize olan ilgiden dolayı yeni portföy talepleri bizi mutlu etmiştir. Dolayısı ile 130 konutluk projemizde sadece 40 anahtarlık kısmı, her tipten belli sayıda olmak üzere sınırlı bir süre çok avantajlı fırsatlarla satışa açılmıştır.

Lansman öncesi Kapalı satış kararımız, mevcut olan ve yeni İlgililerle birebir iletişime geçerek, herhangi bir pazarlama ya da tanıtım faaliyeti olmaksızın tamamen özel ve Ekim ayı sonu süreli olarak yapılacaktır.

Kapalı satış için düzenlediğimiz fiyat skalamızın sizlere, 01.Nisan 2023 tarihli çıkacağımız lansman fiyatlarından %25 ve projenin tamamlanacağı Aralık 2024 itibari ile %100 oranında avantaj sağlayacağını belirtmek isteriz.

Cihan Fotoğrafçılık Turizm
İnşaat Sanayi Limited Şirketi
Çiğli/ İZMİR

Vaziyet Planı


Diğerleri

Diğer Projelerimiz